2 M Kablo

2 M Kablo

Elektronik ürünlerin çalışabilmesi için gerekli olan güç kaynağı kablolarla sağlanır 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan firma, sektörün en gelişmiş ürün modellerine sahiptir. 2 M kablo tüketicilerin renk, malzeme, kalite, tasarım gibi beklentilerini karşılayan ürün çeşitleri üretmektedir. Kablo yığınlarının oluşmaması için kablo kanalları, renk uyumsuzluğunun çıkmaması içinse renk alternatifleri dikkat çekmektedir. 2M kablo, kullanıcıların ihtiyaçlarını iyi gözlemleyen ve yenilikçi çözümler üreten bir firma olarak başarısını her geçen gün artırmaktadır. Kablo gibi bir alanda hem göze hem işlevselliğe hem de güvenliğe hitap eden ürünler geliştirmek, müşteri memnuniyetini sağlamak kolay bir süreç değildir.

2 M Kablo Çeşitleri

2M kablo firması klasik kablolar üretmemekte, her tür kablo ihtiyacına çözüm sunmaktadır. İşte kablo türleri;

Enstrumantasyon Kabloları

Petrol arama, enerji üretimi, termik santral, kâğıt, çelik sanayi, petrokimya tesisi, çimento üretim alanlarında güvenlik sistemlerini güçlendirmek amacıyla enstrumantasyon kablolar kullanılır. Proses otomasyon sistemlerinde ölçüm ekipmanlarını izlemede ise birincil kablo türüdür. Bu kablolar kendi içinde onlarca farklı türe sahiptir.

Kontrol Kabloları

Yapılarda kullanılan uygulamaları kontrol etmek amacıyla kullanılır. Sinyal aktarımı yapan 2 M kablo türü, kılıflı, kalaylı bakır, tavlı gibi tiplere sahiptir. Az yanıcı olduğu için yangın esnasında zehirli gaz ya da gaz yaymaz, güvenli kullanım sunar.

Enerji Kabloları

Yangına dayanıklı enerji kabloları sıva altında ya da üstünde, kuru mekanlarda, dağıtım panolarında ve sabit yapı uygulamalarında kullanılır.

Gemi & Yat Kabloları

Deniz taşıtlarında iletişim, güç ve enstrumantasyon desteği sağlamak amacıyla tercih edilir. Halojensiz ve alev geciktirici etkiye sahiptir.

Dahili Telefon ve Yangın Alarm Kabloları

Belli bir standartta üretilen ve birkaç farklı tipe sahip olan 2 M kablo, panolarda ya da abone dağıtım sistemlerinde kullanılır. Az yanıcıdır, yüksek dirence sahiptir.

Bilgi İletişim Kabloları

Otomasyon, bilgisayar ağı, elektronik kontrol sistemi, iletişim sistemlerinde tercih edilir. Yüksek iletkenliğe sahiptir. Hızlı ağlarda sıklıkla kullanılır.

BUS Kabloları

BUS topolojilerinde yüksek hızda veri iletmek amacıyla kullanılır. Farklı tiplere sahiptir. Düşük maliyetli, hızlı veri iletkenliğiyle işlevsellik sağlar.

Servo Motor Kabloları

Endüstriyel tesisler, ambalaj sanayi, montaj sanayi, kâğıt endüstrisi, havalandırma sistemleri, gıda, otomotiv, kimya gibi sektörlerde kullanılır. Frekans kontrolüne sahip büyük güç sistemleri için özel tasarlanmıştır.

2 M Kablo Fiyatları

2 M kablo fiyatları kablo türlerine göre değişir. Markaya ait onlarca kategoride yüzlerce kablo türü bulunur. Her kablonun teknik özelliği, kullanım alanı farklı olduğu için fiyatları da değişkendir. Uygun fiyat 2M kablo alışverişi için YKA Elektrik ile iletişime geçebilir, bütçenizi koruyarak dilediğiniz kadar kablo alışverişi yapabilirsiniz.