Bticino

Bticino

Bticino teknolojinin getirilerini en iyi şekilde kullanan, hızlı çözümler sunan, yenilikçi bir markadır. Farklı tasarımları ile ev, sağlık merkezlerinde, otellerde, ofislerde ya da okullarda kullanılabilecek yazılımlar ve uygulamalar geliştirmektedir. Tasarım ve konfigürasyon yazılımları ve web yapılandırıcıları ile hayatın kolaylaşmasına yardımcı olmaktadır. Sizde Bticino teknolojileri ile tanışabilir, evinizde daha konforlu bir yaşam sürebilir ya da işyerleriniz için hızlı çözümleri deneyebilirsiniz.

Bticino’nun Sunduğu Çözümler Neler?

Bticino farklı yerlerde kullanılabilecek farklı çözümler sunuyor. Bunları 4 markası ile beraber ortak gerçekleştiriyor. Özellikle akıllı ev teknolojileri ile dijital dünyaya daha fazla uyum sağlanabilmesini sağlıyor.

Akıllı ev teknolojilerinde sağladıkları;

  • Kablosuz akıllı ev sistemi
  • Otomasyon sistemi
  • Çoklu oda ses sistemi
  • 2 kablolu interkom iç üniteleri

Şeklinde sıralanabilir. Tüm bu sistemler nesnelerin interneti yani IoT kapsamında işlev görüyor. Bticino legrand ekosistem entegrasyonu sayesinde tüm stratejilerini gerçekleştirebiliyor. Bu entegrasyon dışında güvenlik açığı bildirimi ile de öne çıkıyor.

Bticino Güvenlik Açığı Bildirimi Nedir?

Bticino güvenlik açığı bildirimi ile teknolojiye yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Eğer sizin ya da müşterilerinizin bağlı cihazlarınızdan birinde güvenlik ihlali sorunu olduğunu düşünüyorsanız bu sistemden yararlanabilirsiniz. Bu sistem özellikle kişisel güvenliğin korunması için çok önemlidir. Bu sayede sorunları kökten analiz edebilir, güvenlik sorununu çözebilir ve kullanıcı verilerinin gizliliğini koruyabilirsiniz. Özellikle son dönemde veri gizliliği daha büyük önem taşımaktadır. Bunun için güvenlik açığı bildiriminden yararlanılmalıdır.

Bticino Yazılım ve Uygulamaları

Bticino yazılım ve uygulamaları ile farklı ihtiyaçlara karşılık çözümler sunuyor. Bu çözümlerden biri olan tasarım yazılımı özellikle yaşam alanlarında kullanılan dijital alt yapılar sağlıyor.

Bu altyapılar;

  • Görüntülü kapı girişi sistemleri
  • Sistem tasarımı yazılımları
  • Villa ve kat için kapı giriş sistemleri

Şeklinde sıralanabilir. Konfigürasyon yazılım ve sürücüleri de daha ayrıntılı çözümler sunuyor. Ev otomasyon ürünleri ile beraber web sunucular, enerji yönetimi sistemleri ve güç kontrol istasyonları da sağlıyor. Tüm bu ürünlerin uygulamalarını İOS ya da Google Play üzerinden indirebilir, uzaktan ev ve işyerinizde bulunan dijital sistemleri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca web yapılandırıcıları ile malzeme ve maliyet listesini de çıkarabilirsiniz.