Çift Ayarlı Dijital Anahtar

Çift Ayarlı Dijital Anahtar

Çift Ayarlı Dijital Anahtarlar, bir devreyi ayarlanan süre içinde ya da sürenin bitiminde devreye sokan veya devreden çıkaran otomatik sistemlerdir. Sistem devresinde bulunan güç sayesinde çalışır ve kontrol sağlar. Çift Ayarlı Dijital Anahtarlar, gecikmeli ve ani açılıp kapanan kontaklara sahiptir. Bu kontaklar normalde açık ve kapalı olmak üzere iki çeşittir. Anahtara enerji geldiğinde (deyim yerinde ise enerjilendiği zaman) bu kontaklar ani bir şekilde açılır ve kapanır.

Anahtarın enerjisi kesilirse, kapalı olan kontaklar ani bir şekilde açılır, açılan kontaklar ise ani bir şekilde kapanır. Çift Ayarlı Dijital Anahtarlar üç ayarlı ya da dört ayarlı olacak şekilde tasarlanır. Kontak sayısı anahtarın markasına ya da yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Çift Ayarlı Dijital Anahtar üretimi ve satışı yapan pek çok firma arasında en çok tercih edilen YKA Elektrik Firması müşterileri için en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Çift Ayarlı Dijital Anahtar Kullanım Alanları ve Avantajları

Çift Ayarlı Dijital Anahtarların çeşitli kullanım alanları bulunmaktadır. Sulama sırasında sağladığı kolaylık nedeniyle sulama kontrolü işlemlerinde oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Sulama işlemlerinin yanı sıra aydınlatma kontrolü de sağlarlar. Bu anahtarlar çeşitli avantajlarda sunmaktadır. Bu avantajlara göz atacak olursak:

  • Firmamız tarafından temin etmiş olduğunuz Çift Ayarlı Dijital Anahtarlar ile bulunduğunuz konumun güvenliğini sağlamış olursunuz.
  • Firmamız tarafından yapılan Çift Ayarlı Dijital Anahtarlar ile çoğu mekânda ve çoğu alanda kolaylık elde etmiş olursunuz.
  • Çift Ayarlı Dijital Anahtarların kullanımı oldukça kolaydır, herhangi bir zorluk çıkartmaz ve oldukça ekonomik ve uygun fiyatlı ürünlerdir.

Çift Ayarlı Dijital Anahtar Fiyatları

Çift Ayarlı Dijital Anahtar Fiyatları, anahtarın yapısına ve işlevselliğine göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda, dijital anahtarların kullanılacağı yerlerin yapısı da fiyatlarda değişkenliğe sebebiyet verebilmektedir. Bu sebepten ötürü Çift Ayarlı Dijital Anahtar Fiyatları hakkında sizler için net ve sabit bir fiyat bilgisi vermemiz çok doğru değildir. Çift Ayarlı Dijital Anahtar Fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.