Eae Kap 32

Eae Kap 32

Yüksek katlı binalarda ve fabrikalarda gelişen teknoloji ile ihtiyaç haline gelen Eae kap 32 sistemleri, 1950'li yılların başında Avrupa'da kullanılmaya başlanmış olup, 1970'li yıllarında başında Türkiye'de de üretilip, kullanılmaya başlanmıştır. Eae kap 32 sistemleri, üretilen elektrik enerjinin taşınmasını ve çeşitli alanlara dağıtılmasını sağlayan modüler bir sistemdir. Bu sistemlerin taşıyıcı kısımları kalay ile kaplanır ve alüminyum ya da bakır ile izole edilmektedir. İzole edilen sistemler, metal bir yapıya yerleştirilmektedir. Sistem içerisinde bulunan iletken kısım ise aliminyum ya da bakır ile kaplanmaktadır. Eae kap 32 sistemlerinde bağlantı noktaları soğuk perçin ile sıkıştırılmaktadır, bu durumun temel sebebi oluşabilecek darbelere karşı güç sağlamaktır. Eae kap 32 sistemleri, iletken bir dış gövdeden ve çıkış kutularından oluşmaktadır.

Eae kap 32 sistemleri üretimi ve satışını yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen YKA Elektrik firması, sizler için en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Eae Kap 32 Avantajları

Eae kap 32 sistemleri, kullanıcıları için pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar aşağıdaki gibi listelenmiştir:

  • Eae kap 32 sistemleri, kablolu sistemlere kıyasla %60 daha fazla tasarruf sağlamaktadır.
  • Eae kap 32 sistemleri, sahip oldukları boyutları sayesinde fazla yer kaplamamaktadır.
  • Eae kap 32 sistemleri oldukça basit ve sadedir.
  • Eae kap 32 sistemleri sayesinde oluşabilecek arıza ya da kaza ihtimalleri oldukça düşüktür. Bu sistemler, kolayca sökülüp, takılabilir. Herhangi bir bakım durumu gerektirmezler.
  • Eae kap 32 sistemleri sayesinde yangın tehlikesi en aza indirgenir.

Eae kap 32 sistemleri, her alan için oldukça kullanışlı ve gerekli sistemlerdir.

Eae Kap 32 Fiyatları

Eae kap 32 fiyatları, sistemin yapısına ve çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, daha kompleks ve karmaşık olan bir sistemin fiyatı ile daha basit bir sistemin fiyatı aynı değildir. Bu sebepten ötürü Eae kap 32 fiyatları hakkında müşterilerimize net ve sabit bir fiyat bilgisi vermemiz doğru değildir. Eae kap 32 fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için ekibimiz ile iletişime geçebilir ve bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.