Linear Armatür

Linear Armatür

Armatür, manyetik devreyi kapatmak ve mıknatıslanmayı korumak için mıknatıs kutupları arasına yerleştirilen ve bu kutupları birleştiren ufak demir parçasıdır. Bu demir parçası birçok aydınlatma çeşidi oldukça önemli ve etken bir maddedir. Linear Armatür bir çeşit aydınlatma ürünü olup, sıva altı ve sıva üstü olarak kullanılabilir. Genel olarak, ofis ve spor salonları gibi alanlarda kullanılmaktadır. Aydınlatma, led, projektör gibi birçok alanda kaliteli bir şekilde hizmet veren YKA Elektrik Firmamız sizler için en iyisini sunmaya devam ediyor.

Kaliteli Linear Armatür

Linear Armatür, kullanılan ortama oldukça ferahlık ve aydınlık getiren, aynı zamanda ortama modernlik katan bir üründür. Bu ürünler istenilen modelde ve istenilen ölçülerde üretilebilmektedir. Kaliteli Linear Armatürlerin içerisinde led aydınlatmalar kullanılmaktadır ve bu nedenden ötürü son derece tasarruf sağlanmaktadır. Ledlerin içerisinde bulunan lümen değeri oldukça yüksek olduğu için aydınlatma bakımından etrafa yüksek oranda ışık yayar. Linear armatürler, ofisiniz ve spor salonlarınız için pek çok faydalı avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajları sıralayacak olursak:

  • Linear armatürlerin dönüş parçaları çok çeşitli olduğu için boyutlar istenilen miktarlarda ayarlanabilir.
  • Gelişen teknoloji sayesinde üç boyutlu linear armatürler yapılmakta ve kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.
  • Linear armatürlerinde bulunan ışık dağılımı oldukça homojendir. Bu sayede ortamdaki her yere eşit şekilde aydınlatma sağlanır.
  • Firmamız tarafından üretilen linear armatürler, geniş renk skalamız ile çeşitli renklerde olabilir.
  • Linear armatürler ışık performansı ve enerji bakımından oldukça etkili ve önemlidir.
  • Firmamız tarafından üretilen çeşitli armatürler sayesinde evinize oldukça farklı dekoratifler sağlayabilirsiniz.
  • Linear armatürler, renk, watt, boyut ve şekil seçeneklerine sahip olup, istenilen tasarımlarla kullanılabilmektedir.
  • Linear armatürler mimari dekorasyonlar ile birlikte son derece uyumludur.
  • Firmamız tarafından üretilen bu ürünlerde oldukça kaliteli ve dayanıklı ürünler kullanılmaktadır.

Unutmayın, iyi bir aydınlatma tüm enerjinizi etkileyebilir!

Linear Armatür Fiyatları

Linear Armatür fiyatları, ürünün sahip olduğu renk, watt, boyut ve şekil etkenleri sebebiyle değişkenlik göstermektedir. Bu nedenden ötürü net bir fiyat bilgisi vermek çok doğru değildir. Linear armatür fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.