Slim Led Panel

Slim Led Panel

Dünya üzerinde birçok teknolojik ürün ve araç bulunmakta ve led paneller bu ürün ve araçlarda oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Led panellerin bu kadar sık bir şekilde kullanılması bu piyasayı oldukça geliştirmiştir ve birçok firmanın kurulmasına neden olmuştur. Birçok Slim Led Panel üreten firma arasında en iyi ve en kaliteli ürünleri üreten YKA Elektrik Firmamız sizler için son sürat hizmet vermeye devam etmektedir.

Kaliteli Slim Led Panel

Slim Led Panel, asma ızgara tavanın entegre edildiği çok çeşitli ticari uygulamalarda gömme kurulum için oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu ürünler son teknoloji kullanarak firmamız tarafından tasarlanmaktadır. Kaliteli Slim Led Panel sistemi ile bulunduğunuz mekâna ayrı bir hava ve renk katabilirsiniz. Led paneller kullanmanın birçok farklı özelliği ve avantajı bulunmaktadır. Bu özellikleri ve avantajları sıralayacak olursak:

  • Firmamız tarafından tasarlanan slim led panellerin içerisinde lümen denilen ekstra kullanışlı aksesuarlar bulunmaktadır. Bu panellerin içerisinde 5500 lümen bulunabilir ve 150 lm/W’ye kadar verimlilik sağlayabilir.
  • Slim led paneller 50.000 saate kadar pil ömrüne sahip olabilirler. Bu durum tasarruf sağlamanıza yardımcı olmaktadır.
  • Firmamız tarafından tasarlanan bu ürünler ortamınıza güçlü bir ışık ve aydınlatma kaynağı olmaktadır.
  • Entegre olan led paneller oldukça uygun fiyatlı ve yüksek performanslıdır.
  • Firmamız tarafından üretilen bu ürünler, floresan gibi ürünlere göre daha az güç ve daha fazla kullanılabilir ışık ile yüksek geniş açılı aydınlatma hizmeti sunar.
  • Yetenekli ekibimiz tarafından ince yapılı bir şekilde üretilen led paneller ortamınıza ekstra şıklık katmaktadır.
  • Her noktaya eşit oranda ışık dağıtmaktadır.
  • Bu ürünler firmamız tarafından odalarınızın tavanlarına kolay bir şekilde monte edilebilir.

Slim Led Panel Fiyatları

Slim Led Panel Fiyatları kullanacağınız aydınlatma çeşidine ve ürünün sahip olduğu ekstra ürünlerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten dolayı sizlere net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek çok doğru seçenek değildir. Slim Led Panel Fiyatları hakkında daha detaylı ve ayrıntılı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.