Viko Karre Priz

VİKO Karre Priz

Viko elektrik malzemeleri içerisinde yer alan priz için en çok tercih edilen markadır. Birçok insan evinde ve iş yerinde priz anahtarı olarak Viko markasını tercih etmektedir. Ürünlerinin kaliteli olmasından kaynaklı olarak Viko prizlerin ömrü uzun olur. Bu sebeple en çok tercih edilen priz markası her zaman Viko olmaktadır. Viko’nun en çok tercih edilen priz modeli ise Karre priz modelidir. Genellikle beyaz renkli olarak kullanılan bu prizle hemen hemen her mekâna uyum sağlamaktadır. Açık renklerin ve beyaz tonlarının hâkim olduğu her kapalı alanda Viko karre priz tercih edilir.

Viko Karre prizin çoklu satışa sunulan seçenekleri vardır.

  • 10’lu paketler
  • 12’li paketler
  • 120’li paketler

Gibi çok farklı sayıda gruplandırılmış satış modelleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra anahtar ve prizler tekli olarak da satılmaktadır. Genellikle evler için daha düşük sayıda ürün tercih edilirken iş yerleri için toplu paketler gerekmektedir. Ancak evde genel olarak bir tadilat varsa yahut yeni alınan kiralanan bir evde prizler değişecekse bu durumda da Viko Karre prizlerin çoklu modelleri tercih edilmektedir.

İnşaat halindeki binaların prizleri ve anahtarları takılırken de çoklu paketlerden sipariş verilir. Birçok daire ofis yapımında bu çoklu paketler tercih edilir.

Viko Karre prizlerin çocuk kilidi taşıyan modelleri de vardır. Küçük bebeğiniz yürümeyi yeni öğrendiğinde çocuk kilidi olan modellerle evdeki prizlerinizi değiştirebilirsiniz. Çocukları elektrik akımına karşı koruyan bu kilit sistemi birçok anne baba tarafından tercih edilmektedir.

Viko Karre priz fiyatları

Viko karre prizlerin fiyatları çoklu satılan paketler tercih edildiğinde çok ekonomik hale gelmektedir. Piyasa ile arasında uçurum fark bulunmayan Viko karre prizler her bütçeye uygun olarak satışa sunulmuştur.

Viko Karre prizlerin tekli fiyatları da çok yüksek değildir. Tekli priz alışverişi yapılırken de her zaman olduğu gibi Viko tercih edilebilir.

YKA Elektrik bünyesinde aradığınız her türlü Viko ürününü ve Karre prizleri bulabilirsiniz. İhtiyacınıza göre çoklu sayıda olanlardan veya tekli paketlerden sipariş verip ürünlerinizi satın alabilirsiniz. YKA güvencesiyle Viko Karre prizleri temin edebilirsiniz.