Eko Anahtar

Eko Anahtar

Yeşil anahtar olarak da bilinen Eko anahtar, oldukça çevre dostu bir üründür. Eko anahtar, çevrenin korunması yönündeki girişimleri ödüllendirerek destekleyen bir etikettir. Aynı zamanda iklim değişikliğinin önlenmesi ve sürdürülebilir turizme katkıda bulunmayı amaçlayan uluslararası bir durumdur. Eko anahtar programı ilk kez 1994 yılında Danimarka’da ulusal alanda ve ulusal düzeyde uygulanmaya başlanmıştır. 2002 yılında ise Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı’nın beşinci programı olarak koordinasyona başlamıştır.

Türkiye’de ise 2011 yılında faaliyete başlayan Eko anahtar programı, Türkiye Çevre Eğitim Vakfı tarafından uygulanmaktadır. 2011 yılı itibari ile 29 ülkede uygulanan eko anahtar programı sayesinde 1500 üzerinde ödüllü tesis bulunmaktadır. Pek çok eko anahtar uygulaması yapan firma arasında en çok tercih edilen YKA Elektrik Firması sizler için en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

Eko Anahtar Avantajları

Eko anahtar oldukça çevre dostu bir üründür ve hem sizler için hem de doğa için pek çok çeşitli avantaj sunmaktadır. Bu avantajlara göz atacak olursak:

  • Firmamız tarafından yapılan eko anahtarlar ile kurumunuza ya da firmanıza gelen müşterilerin ilgisini ve memnuniyetini kazanırsınız.
  • Firmamız tarafından yaptırdığınız eko anahtarlar sayesinde operasyonun ve teknolojinin sürdürülebilir metotlarının kullanımını arttırırsınız.
  • Firmamız tarafından yapılan eko anahtar sayesinde ekolojik ve sorumlu işler yaparsınız.
  • Firmamız tarafından yapılan eko anahtar ile kaynakları ve çevreyi korurken, enerji kullanımını azaltırsınız.
  • Firmamız tarafından yapılan eko anahtarlar oldukça uygun fiyatlı ve ekonomiktir.
  • Firmamıza yaptırmış olduğunuz eko anahtarlar ile bulunduğunuz konumun güvenliğini sağlayabilirsiniz

Eko anahtarlarınız ile ilgili yaşadığınız en küçük bir problemde firmamız ile iletişime geçebilir ve gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz.

Eko Anahtar Fiyatları

Eko anahtar fiyatları, kullanılacak olan kurum, firma ya da şirkete göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda anahtarda kullanılacak olan ekstra ürünler ve malzemelerde fiyatlarda değişkenliğe sebep olmaktadır. Bu sebepten ötürü müşterilerimiz için net ve sabit bir fiyat bilgisi vermemiz doğru değildir. Eko anahtar fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha net bilgi alabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.