Legrand Bayileri

Legrand Bayileri

Legrand genellikle elektrikle çalışan elektrikli veya elektronik aletleri şarj etmeye yarayan bir çeşit prizdir. Legrand prizlerin uçları normal şarjlara göre biraz daha farklıdır. Çoklu şarj etme yeri olan prizler ve anahtarlarda bu grup içerisinde yer almaktadır. Günümüzde en çok şarj edilen elektronik cihazların başına telefonlar gelmektedir.

Telefonların hızlı şarj etmek için kullanılan Legrand anahtarlar bazı benzin istasyonlarında AVM'lerde bulunmaktadır. Bu anahtarları alıp kamuya kullandıran firmalar genellikle bu iş için cüzi miktarlar talep ederler. Metal paralar ile çalışan bu mekanizmalar telefonları dakikalar içerisinde hızlıca şarj eder ve kullanıma hazır hale gelir. Bu sayede çok fazla beklemeden telefonlar %100 şarj olmuş olur. Ancak Legrand şarj aletleri telefonların pillerine zarar verir ve pil ömrünü azaltır. Bunların çok sık kullanımı önerilmez. Ancak ihtiyaç anında başka seçenek bulunmaz ise şarj etme özelliğinden yararlanılabilir.

Legrand ürünleri bu hızlı şar etme özelliği bulunan prizlerle sınırlı değildir. Ürün çeşitliliği konusunda son derece zengindir. Birçok elektrikli malzemeyi üreten Legrand dünyanın birçok yerinde satışa sunmaktadır.

Legrand Priz Özellikleri

Legrand prizlerin normal prizlerden bazı farklı yönleri bulunmaktadır. Bu farklı yönlere örnek vermek gerekirse;

  • Bu prizler aynı anda birden fazla cihazı şarj edebilir.
  • Legrand prizler kaçak akımına karşı koruma özelliği gösterebilir.
  • Legrand prizler uzun ömürlü olur.
  • Legrand priz ve anahtarlar birçok elektrik firması tarafından tercih edilir.

YKA Elektrik Legrand

YKA Elektrik birçok Legrand ürününü temin eder ve ihtiyacı olan müşterilere satışını gerçekleştirir. Yurt dışı Fransız menşeli olan Legrand'ın ürünleri son derece kalitelidir ve piyasada tercih edilmektedir. Genellikle profesyonel Elektrik malzemesine ihtiyaç duyan firmalar Legrand ürünlerini tercih ederler. Üretimde herhangi bir malzeme sorunu yaşanmaması adına kaliteli malzeme seçmek çok önemlidir. YKA Elektrik de müşterileri için her zaman en iyisini tedarik edip satışa sunmaktadır. Legrand seçkin elektik malzemeleri satan dükkanlara bayilik veren bir firma olup YKA Elektriği de satış zincirleri arasına katmıştır. YKA Elektrik için Legrand markası içerisinde bulunmak son derece gurur kaynağıdır.