Lıhch Fe Iso Kablo

Lıhch Fe Iso Kablo

Lıhch Fe Iso kablolar genel olarak sinyal kontrol grubunda yer almaktadır. Halojensiz özelliğe sahip olan Lıhch Fe Iso kablolar, yangın durumlarında alevleri oldukça geciktirir. Düşük duman yoğunluğuna sahip olan bu ürünler, hava limanları, hastaneler, metro, metro istasyonları, alışveriş merkezleri, yüksek binalar, oteller, sanayi tesisleri gibi alanlarda oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır. Acil durumlarda da devreyen giren Lıhch Fe Iso kablolar, sinyal ve haberleşme kabloları olarakta kullanılmaktadır.

Lıhch Fe Iso kablo üretimi ve satışı yapan pek çok elektrik firması arasında en çok tercih edilen YKA Elektrik firması müşterileri için en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Kaliteli Lıhch Fe Iso Kablo

Kaliteli Lıhch Fe Iso kablolar pek çok çeşit özelliğe ve avantaj sahiptir. Lıhch Fe Iso kabloların bu özelliklerine ve avantajlarına göz atacak olursak:

  • Bu ürünlerin kabloları oldukça ince telli ve bakırdır. Kalaylı bakır olarak ekranlama içermektedirler.
  • Dış kılıfları halojensizdir.
  • Bu ürünlerin genel olarak çalışma sıcaklığı -40 ve +70 arasında değişmektedir.
  • Alevleri geciktirirler.
  • Yangın durumunda daha yüksek güvenlik gerektiğinde Lıhch Fe Iso kablolar kullanılır.
  • Yüksek analog ya da dijital veri iletim performansı elde edebilmek için kablo, genel bir ekranla harici elektromanyetik parazitlere karşı korunur.
  • Lıhch Fe Iso kablolar, çekme mukavemeti ile birlikte yüksek esneklik ve küçük dış çap sunmak üzere tasarlanmıştır.
  • Kıhch Fe Iso kablolar, raylı araçlarda, metro trenlerinde, tramvaylarda ve ekstra olarak iç mekân kurulumlarında sabit ve hareketli ekipmanların bağlanması için uygundur.

Lıhch Fe Iso Kablo Fiyatları

Lıhch Fe Iso kablo fiyatları, kablo markasına göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, markası bilinen bir kablo kullanmak fiyatları arttırabilir, buna karşılık olarak markası çok fazla bilinmeyen bir kablo kullanmak daha ucuz ve daha az maliyetli olabilmektedir. Bu sebepten ötürü Lıhch Fe Iso kablo fiyatları hakkında müşterilerimiz için net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Lıhch Fe Iso kablo fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi alabilmek için YKA Elektrik firması ile iletişime geçebilirsiniz.