Legrand Perpa Bayileri

Legrand Perpa Bayileri

Legrand Perpa bayileri arasında bulunan YKA Elektrik sizlere Legrand kalitesini getirmektedir. Merkezi Fransa'da bulunan Legrand markası, uzun yıllardır çeşitli elektrik, inşaat ve dijital altyapı sistemleri ve ürünleri geliştirmektedir. Dünyanın birçok ülkesini kapsayan ticari faaliyetleri ile Legrand, ülkemizde de oldukça bilinen ve güvenilen bir markadır. Ticari ve endüstriyel binalar, konutlar için elektrik sistem çözümleri sunan firma, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo kanalları, kablo taşıma sistemleri, kesintisiz güç gibi çok çeşitli kategorilerde kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmaktadır. Enerji verimliliği konusundaki tecrübesiyle tanınan marka, yüksek performanslı ürünler vaat ediyor. Bununla birlikte firma sunduğu, acil aydınlatma ürünleri, aydınlatma kontrol sistemleri ve yapısal kablolama malzemeleri ile de öne çıkmakta.

Legrand Perpa Bayi Avantajları

Legrand Perpa bayileri firmanın sunduğu kaliteli hizmeti sizlere getirmektedir. Legrand Perpa bayileri size birçok avantaj sağlamaktadır. Günümüzde elektronik sistemlerde kullanılan malzemelerin çoğu kalitesiz ve olması gerekenden daha pahalıdır. Legrand , bayilikler ile hem yüksek kalite hem de uygun fiyat sağlamaktadır. Ayrıca firmanın ürettiği ürünlerin her türlü ortama uygun, kullanışlı ve hoş bir görünüm oluşturması da başarısı üzerinde oldukça etkilidir. Ürün çeşitliliği oldukça fazladır bu sayede zevkinize göre ürünler seçme şansınız vardır. Bu nedenle YKA Elektrik Legrand Perpa bayi sizin için en iyi seçim olacaktır buradan ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Legrand, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun en iyi ve en hızlı çözümleri sunan kaliteli bir adrestir.

Legrand Faaliyet Alanları

Legrand bayileri birçok farklı bölgede hizmet vermektedir. Perpa Ticaret Merkezi, İstanbul’un Şişli ilçesinde konumlanmıştır. Legrand Perpa Bayileri arasında yer alan YKA Elektrik, enerji, elektrik ve endüstriyel malzeme alanında önde gelen şirketlerden biridir.. Önemli global markalar ile iş birliği yapan YKA Elektrik, kaliteli ürünleri tüketicilere sunar. Çözüm ortağımız Legrand’ın faaliyet alanları şu şekildedir:

  • Elektrik ürünleri ve sistemler
  • Enerji dağıtımı ve koruma ürünleri
  • Anahtar priz serileri
  • Ev otomasyonu ve interkom sistemleri
  • Yapısal kablolama sistemleri ve data center çözümleri
  • Aydınlatma yönetimi ve emniyet aydınlatma sistemleri
  • Kablo dağıtım sistemleri